/سیداستارز ۲۰۱۷ – تهران

سیداستارز ۲۰۱۷ – تهران

درباره سیداستارز

حرفه ای ترین ارائه های استارتاپی ایران را در یک شب ببینید.

________________________________

سید استارز (Seedstars) رویدادی جهانیست که از پایگاهش در سویس مشغول به فعالیت است. هدفش رشد ایده‌ها، پرورش استارتاپ‌ها و ساخت کمپانی‌ها است. هدف این مسابقه، پیدا کردن بهترین استارتاپ در جوامع استارتاپی نو و بازار‌های در حا‌ل توسعه است.

سیدستارز به دنبال استارتاپ‌هایی است که مشکلات منطقه‌ای خود را حل کنند یا بتوانند محصول سودده را برای بازار جهانی عرضه کنند. سیداستارز استارتاپ‌های پیشرو و با سرعت رشد بالا را با هدف حمایت از کسب و کار‌های منطقه‌ای و قدرت بخشیدن به آنها، شناسایی می‌کند.

درباره این رقابت

رویدادهای کشوری سیداستارز، هر ساله در کشورهای دارای بازارهای در حال توسعه، از جمله ایران، برگزار می شود.

این رویداد برای چهارمین سال متوالی است که در ایران برگزار می شود و در سال‌های گذشته استارتاپ های vDecoration، اسمارت‌بین و دونیت به عنوان نمایندگان ایران انتخاب شدند.

استارتاپی که موفق شود در این رویداد به پیروزی برسد، علاوه بر جوایزی که از سمت حامیان مسابقه دریافت خواهد کرد، با هزینه سیداستارز، به دو سفر اعزام خواهد شد:

  • سفر به یک کشور در منطقه (سال گذشته قزاقستان) با هدف شرکت در کارگاه‌های آموزشی و منتورشیپ با حضور بهترین مربیان و کارآفرینان منطقه
  • سفر به سوییس با هدف شرکت در کارگاه های آموزشی و منتورشیپ با حضور بهترین مربیان و کارآفرینان دنیا، جلسات سرمایه گذاری و همچنین مسابقه نهایی برای دریافت جایزه ویژه پانصد هزار دلاری.

شرایط اولیه برای شرکت در این رویداد این است که استارتاپ مورد نظر کم‌تر از ۵۰۰ هزار دلار سرمایه جذب کرده باشد، عمر استارتاپ کم‌تر از دو سال و حداقل دارای MVP باشد.

شروع رویداد شنبه ۲۴ تیر ساعت ۱۸:۳۰
پایان رویداد شنبه ۲۴ تیر ساعت ۲۲:۳۰
مکان رویداد تهران

لینک ثبت‌نام

کامیارم، کامیار راد. مهندس رابط کاربری و معتاد به کافئین